Meist

Kuumutage tulevikku säästvalt: sütitage innovatsioon biomassi säraga!

Maailmas, kus jätkusuutlikud lahendused on muutunud ülitähtsaks, pole uuenduste otsimine kunagi olnud nii kriitilisem, kui hetkel. Meil on täna hea meel avaldada visioon, mis ühtib ülemaailmse eemärgiga – uuenduslik küttematerjal, mis mitte ainult ei muuda mugavust, vaid sillutab teed ka kliimaneutraalsele tulevikule.
Seoses kasvava murega metsade hävitamise ja traditsiooniliste puitküttemeetodite keskkonnamõju pärast on biomass kaalukas alternatiiv, mis pakub nii soojust kui ka väiksemat süsiniku jalajälge.
Traditsiooniliste puuküttega harjunute jaoks on üleminek biomassküttele sujuv. Biomassist valmistatud ahjud ja katlad on loodud pakkuma samal tasemel soojust ja mugavust, olles samas ka tõhusamad ja keskkonnasõbralikumad.
 
Tartu Küttemarket on ladu , mis ühendab küttepuude müüjaid ja ostjaid, varustades üksikisikuid, majapidamisi ja ettevõtteid, kes otsivad usaldusväärset ja tõhusat küttematerjali. See on mugav ja taskukohane ladu klientidele, kes soovivad osta kvaliteetseid küttematerjale.
Küttemarket pakub laias valikus erinevaid küttematerjale, sealhulgas lehtpuu, okaspuu, graanulid ja brikett. Kliendid saavad valida erinevate suuruste ja koguste vahel, tagame et leiate oma küttevajadustele ideaalse küttematerjali.
Tartu Küttemarket müüb ainult kontrollitud ja usaldusväärsetelt tarnijatelt küttepuidutooteid, tagades klientidele ühtlase kvaliteedi ja teeninduse. Tagame selge ja konkurentsivõimelised hinnad, mis võimaldavad klientidel teha teadlikke otsuseid vastavalt oma eelarvele ja vajadustele.
KUTTEMARKET LADU1 jpeg
Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0